«Кіровоградтепло» отримало номінації на газ для першої декади листопада

ДП «Кіровоградтепло» отримало номінації на газ для першої декади листопада.

Про це під час наради в міськраді повідомив заступник директора підприємства Анатолій Таран, інформують Новини Кіровоградщини.

– Ми отримали номінації на отримання газу на першу декаду листопада і всі котельні підприємства працюють в штатному режимі, – відзначив Анатолій Таран. – Ремонтні бригади підприємства оперативно реагують на всі аварійні ситуації на мережах, які виникають в процесі запуску теплопостачання. Важливою гарантією стабільного теплопостачання у є своєчасний розрахунок споживачів за отримані послуги. У зв’язку з цим і міська влада і адміністрація ДП «Кіровоградтепло» звертається до всіх містян, керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, органів державної влади своєчасно і у повному обсязі здійснювати поточні розрахунки за отримане тепло і якнайшвидше погасити борги минулих періодів.

Станом на ранок 2 листопада, в обласному центрі з теплом 719 із 766 житлових будинків. За добу до теплопостачання долучилися 22 багатоповерхівки і тепер в обласному центрі опалюється 94% житла.

З теплом також 12  закладів охорони здоров’я із 14 (86%), 41  загальноосвітні школи із 42 (98%) та 35 дитячих садочки із 37 (95%). Через пориви на мережах тимчасово відсутнє теплопостачання в гімназії №9, дитячих садочках № 47, 52, дитячій стоматполіклініці і дитячій міській поліклініці №1 на вулиці Шевченка.

За матеріалами сайту міськради.

Вас також може зацікавити