Кіровоградщина готова допомогти жителям Ічнянського району

Наразі, Кіровоградська облдержадміністрація вже відпрацювала три напрями надання допомоги жителям Ічнянського району Чернігівської області, які постраждали від вибухів на складах боєприпасів.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко під час брифінгу, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Перший напрям – надання коштів соціально-орієнтованим бізнесом. На сьогодні підприємці області готові спрямувати 327 тисяч гривень на потреби жителів постраждалої території. Ці кошти можуть бути перераховані на рахунки лише на чітко визначену допомогу чи придбання матеріалів, вказаних постраждалою стороною.

Другий напрям – міжбюджетна допомога. Усі території – 21 район, 4 міста обласного значення та 13 об’єднаних територіальних громад області – готові на позачергових сесіях місцевих рад розглянути питання про виділення фінансового ресурсу жителям Ічні.

Третій напрям – здійснення прямих поставок необхідних будівельних матеріалів та речей з території Кіровоградської області на територію Чернігівської.

Сергій Коваленко зазначив, що сьогодні в Ічнянському районі відбувається засідання оперативного штабу, під час якого буде визначено, яка саме допомога потрібна від кожної області, зокрема від Кіровоградської.

“Незважаючи на те, що попереду вихідні, обласна державна адміністрація готова цілодобово працювати для організації надання оперативної допомоги жителям Ічнянського району”, – підсумував посадовець.

Вас також може зацікавити