Кіровоградщина: бійця АТО з батальйону ОУН визнали учасником-добровольцем

Заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова провела засідання обласної комісії з визнання учасниками-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України (для надання їм медичної або іншої допомоги).

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

На засіданні розглянули справу про визнання учасником-добровольцем АТО/ООС жителя Кіровоградської області Сергія Слюсаренка. Він проходив службу у 2015 році у зоні проведення антитерористичної операції у складі добровольчого батальйону ОУН.

Члени комісії ознайомилися з документами, поданими на розгляд (заява, довідка командира батальйону, характеристика, посвідчення про нагородження, нотаріально завірені свідчення, фотоматеріали тощо), і ухвалили рішення про визнання заявника учасником-добровольцем, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

Сергія Слюсаренка запросили на засідання та ознайомили із рішенням комісії. Детально про пільги та соціальні гарантії, на які має право учасник-доброволець, його поінформують фахівці департаменту соціального захисту населення ОДА.

Вас також може зацікавити