Більше двох тисяч школярів Кропивницького змушені навчатися дистанційно

У Кропивницькому станом на 25 січня 2370 учнів з семи шкіл міста перейшли на дистанційне навчання.

Про це під час брифінгу розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко, інформують Новини Кіровоградщини.

За її словами, це пов’язано зі збільшенням кількості захворювань серед школярів та вчителів на гострі респіраторні вірусні інфекції. До 20 січня ситуація по школах була стабільна, з понеділка ж багато учнів не вийшли на навчання:

“Повністю навчається онлайн до 28 січня школа №6. На дистанційній або змішаній формі перебувають учні шкіл №26, №34, Новомиколаївської гімназії, гімназії Шевченка, кропивницького колегіуму та школи №25. Назвати точну кількість хворих на ГРВІ ми не можемо. Якщo в клaсі 30 відсотків і більшe дітeй відсутні, тo тоді вони пepeхoдять нa дистaнційнe aбo змішaнe нaвчaння”.

Нині таке рішення школи ухвалюють самостійно, сказала Лариса Костенко:

“Якщо в середу, 26 січня, буде стрімко збільшуватись кількість хворих, то управління освіти рекомендуватиме директорам шкіл переводити учнів на онлайн-навчання. Ще хочу попросити батьків: якщо у ваших дітей є ознаки ГРВІ, будь ласка, не ведіть їх у школу, а звертайтеся до лікарів. Тому що хвороба швидко розповсюджується”.

Вас також може зацікавити