9 серпня в обласному центрі почнуть заповнювати мережі водою

Реконструкція водогону в обласному центрі триває.

Станом на серпня, біля пам’ятника “Катюші”, місця, звідки розпочалася технічна модернізація міського водоводу та через дорогу від нього, замінили старі чавунні труби на сучасні пластикові, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

За словами директора міського водоканалу Валентини Давидчук, тут наразі встановлюють нову засувку, щоб ту частину водогону, яка простягається у напрямку села Високі Байраки, можна було вже заповнити водою. Після цього буде проводитися під’єднання трубопроводу до вулиці Сивашська. Щоб швидше завершити процес перепідключення, ремонтні бригади розпочинають роботу з третьої години ранку і працюють до кінця світлового дня.

Друга важлива локація реконструкції – це перехрестя вулиць Сиваська і Лермонтова. У цьому місці мережа розгалужується у напрямках Нової Миколаївки, Великої Балки та на вулиці Полтавській. Тут сьогодні тривають роботи із демонтажу старого водоводу і встановлюється нова арматура. Після заміни вузла усі відгалуження будуть підключені, спеціалісти облаштують нові колодязі і здійснять благоустрій території на місці розриття.

– Із цього місця заміна трубопроводів виконуватиметься методом санації, – повідомила Валентина Давидчук. – Після того, як замінять усі засувки, від водопостачання буде відключено ділянку до вулиці Луначарского. Із проміжками 50-100 метрів мережа відкриватиметься і нові труби вставлятимуться у старі – металеві. На час проведення ремонтних робіт на даній ділянці помешкання будуть перепідключені до іншої гілки водогону. Усі роботи з реконструкції мережі від пам’ятника “Катюша” до річки Інгул поділені на 5 етапів. Лише на першому етапі заплановано відключення водопостачання частини міста, під час виконання інших відбуватиметься перепідключення.

За інформацією керівника міськводоканалу, до вечора 9 серпня ремонтні роботи мають бути завершені, після чого розпочнеться промивка і заповнення мережі.

Нагадаємо, в обласному центрі на час відключення водопостання підвозитимуть питну воду.

Вас також може зацікавити