Кропивницькому агенту ФСБ обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту

У Ленінському районному суді Кропивницького обрали запобіжний захід підозрюваному у державній зраді – два місяці чоловік перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Під час обрання запобіжного заходу прокурор Володимир Лещенко розповів, що підозрюваний у державній зраді почав листуватись з представником Федеральної служби безпеки Російської Федерації з серпня минулого року. Отримував завдання розповсюджувати листівки з дискредитацію діючої влади та закликами скинути її:

«Містилось завдання щодо фіксації та передачі інформації про номерні знаки службових та власних автомобілів військовослужбовців. На виконання завдання іноземного спецоргану надіслав список з номерними знаками шести автомобілів, якими користуються військовослужбовці однієї з частин у Кропивницькому».

Щоб підозрюваний не міг впливати на свідків та перешкоджати розслідуванню, прокурор просив обрати йому запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.

Адвокат Володимир Корінний з таким запобіжним не погодився:

«Він працює з 8 до 17 години. Тому прошу суд обрати домашній арешт з обмеженнями в нічний час».

Поки суддя був у нарадчій кімнаті, підозрюваний розповів, як збирав дані про автомобілі військових:

«Запам'ятав, записав і відіслав. Людина приїхала з Росії. Назвався Юрієм Івановичем. Дав мені планшет, каже: "будете допомагати”».

Суддя Євгеній Тьор ухвалив рішення обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді двомісячного цілодобового домашнього арешту. Підозрюваний сказав, що оскаржувати рішення суду не буде.