Кіровоградщина відноситемиться до Східного департаменту Національної служби здоров'я України

Східний департамент НСЗУ відкрили у Дніпрі, його очолила Наталія Будяк.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Департамент опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, що вже уклали та будуть укладати договори з НСЗУ у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській та Луганській областях.

У відкритті департаменту та представленні його керівника взяла участь т.в.о. голови ОДА Світлана Лобанова. Під час відкриття було обговорено подальші кроки трансформації системи охорони здоров'я, зокрема, питання щодо автономізації закладів спеціалізованої медичної допомоги та співпрацю з місцевими органами влади.

Олег Петренко, голова Національної служби здоров'я України: «Я дякую вам за участь у зустрічі та співпрацю у процесах трансформації системи охорони здоров'я. З наступного року настає найгарячіша фаза реалізації «Закону про фінансові гарантії медичного обслуговування населення». Ми будемо її здійснювати, базуючись на успіхах, яких було досягнуто на первинній ланці та у реалізації оновленої програми реімбурсації «Доступні ліки».

Передбачаючи значний обсяг роботи, НСЗУ почала свій територіальний розвиток. Тому створено 5 міжрегіональних територіальних департаментів. І вся наша команда готова до цієї непростої, але необхідної праці».

Наталія Будяк, директор Східного міжрегіонального департаменту НСЗУ: “Наш департамент працюватиме у п’яти областях, аби сприяти ефективному втіленню подальших кроків у трансформації системи охорони здоров’я. У Державному бюджеті на 2020 рік на Програму медичних гарантій, що у повному обсязі запрацює наступного року, закладено 72 мільярди гривень. Наш департамент сприятиме, аби всі заклади регіонів автономізувалися, комп'ютеризувалися, підключилися до електронної системи охорони здоров'я, мали можливість укласти договір з НСЗУ і отримувати кошти за надані пацієнтам послуги.