У день виборів за порядком на Кіровоградщині слідкуватимуть більше 1800 поліцейських

«Загалом 21 липня на території області до заходів із охорони виборчих дільниць та забезпечення правопорядку залучатиметься понад 3,4 тисяч правоохоронців, із яких 1824 поліцейських, а також рятувальники та нацгвардійці», — зазначив Роман Козьяков.

Про це очільник обласного главку відомства повідомив під час прес-конференції, повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

У ній також взяли участь керівники обласних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, патрульної поліції та Національної гвардії України.

Окрім того, за ходом виборчого процесу та дотриманням законності його проведення слідкуватимуть офіційні спостерігачі від міжнародних організацій та представники Громадянської мережі ОПОРА.

Про виконання завдань та організацію діяльності напередодні та у день виборів за своїми напрямками більш детально розповіли керівники управлінь ДСНС, ДМС, патрульної поліції та Нацгвардії України.

Зі свого боку начальник поліції області Роман Козьяков наголосив, що робота з попередження можливих порушень виборчого законодавства триває, поліцейські реагують на всі повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом.

На сьогодні від початку проведення передвиборної кампанії до органів поліції надійшло 223 таких повідомлення. За 9 фактами проводиться розслідування, розпочате у рамках кримінальних проваджень за ст. 157, ст. 160 та ст. 194 КК України. Складено 36 адміністративних протоколів. Продовжується перевірка інформації за 76 повідомленнями.