У Кропивницькому презентували інвестиційний веб-портал міста

У міській раді Кропивницького завершили роботу над створенням інвестиційного веб-порталу міста.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Першу презентацію інвестиційного сайту, розробленого за найсучаснішими технологіями презентували заступник міського голови Андрій Паливода і директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанна Морква.

— У процесі створення порталу ми вивчали потенціал і досвід інших міст, — відзначив Андрій Паливода. – Серед шляхів залучення успішних інвестиційних проектів понад 50% склали сучасні електронні засоби комунікацій. До категорії таких засобів належить і інформаційний веб-портал Кропивницького. Його головним завданням є об’єднання у спільному просторі тих, хто потребує інвестицій і тих, хто має бажання вигідно вкласти свої кошти.

За словами очільниці профільного департаменту Маріанни Моркви, інвестиційний веб-портал є першим сайтом такого формату у Кропивницькому. Він покликаний наочно розкривати інвестиційні можливості обласного центру, популяризувати місто в Україні та за її межами, демонструвати його ключові переваги, просувати комерційні пропозиції підприємств, установ та організацій Кропивницького і розширити можливості для ознайомлення потенційних інвесторів з об'єктами для інвестування.

Структурно, на головній сторінці сайту розміщені: презентаційний відеоролик про Кропивницький, який знайомить потенційних партнерів з краєвидами міста та його родзинками; інвестиційний паспорт та кредитний рейтинг міста з вичерпною для потенційного інвестора інформацією про конкурентні переваги, його експортні та інвестиційні можливості та ступінь кредитоспроможності; ТОП-6 переваг для налагодження інвесторами та представниками ділових кіл взаємовигідних зв'язків саме з нашим містом; інтерактивна інвестиційна мапа вільних земельних ділянок та виробничих приміщень, перелік муніципальних та інвестиційних проектів, що пропонуються для реалізації в Кропивницькому, які наочно відображають загальні відомості про Greenfield, Brownfield та проекти з виведенням докладної інформації окремо по кожному, а також про ресурсний потенціал місцевості.

Також на сайті є розділи “Календар подій” та «Новини», де оприлюднюватиметься інформація про інвестиційні події в місті та країні, актуальні зміни в цій сфері. Крім того, на веб-сайті можна ознайомитись з інвесторами та партнерами, та, у разі зацікавленості, натиснувши на логотип, перейти на офіційний веб-сайт підприємства та дізнатися більше про його діяльність. А використовуючи корисні посилання, можна з легкістю перейти на офіційні сайти центральних та місцевих органів виконавчої влади, дозвільних структур тощо.

Розділ «Про місто» розповідає про історію Кропивницького, стан його соціально-економічного розвитку у різних сферах діяльності, використовуючи фото та інфографіку.

Інформацію про вільні земельні ділянки та виробничі приміщення, муніципальні та інвестиційні проекти підприємств, установ, організацій міста можна знайти в розділі «Інвестиційні проекти».

Сторінка «Комерційні пропозиції» презентує коротку інформацію про суб'єктів підприємницької діяльності, що діють на території міста, у розрізі галузей економіки. Тут можна знайти контактну інформацію підприємства, ознайомитись з його основними видами діяльності та наочно побачити товари/послуги, що виробляються.

— Хочу ще зупинитися на тому, що на веб-сайті є можливість зареєструвати власний кабінет, використовуючи який можна подавати свої проекти, зберігати вподобані проекти, порівнювати їх між собою, вести онлайн-перемовини з ініціаторами проектів чи потенційними партнерами, зауважила директор департаменту. — На даний час ми доопрацьовуємо дане питання. Адже, добре підготовлений інвестиційний веб-портал є найбільш ефективним інструментом просування міста. Тому нам є над чим працювати, і я маю надію, що така робота матиме гідний результат. Портал має стати тим дієвим інструментом, який дозволить налагодити ефективну взаємодію між владою, бізнесом, потенційними і діючими інвесторами.

Перейти на веб-портал можна за цим посиланням.