На Кіровоградщині фермера змусили сплатити 2,1 млн гривень податків

Завершилося досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків керівником одного з сільськогосподарських підприємств.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

У ході досудового розслідування встановили, що підприємство купувало сільськогосппродукцію у населення та суб’єктів господарювання, яка в подальшому реалізовувалась за готівкові кошти, без відображення зазначених операцій у податковому обліку та звітності.

В результаті таких дій керівник підприємства ухилився від сплати податків на суму більш ніж на мільйон гривень. Всього, за результатами документальної перевірки, підприємству донараховано 2,1 млн грн.

У ході розслідування провадження керівник сільськогосподарського підприємства відшкодував державі вказані збитки в повному обсязі.

Наразі обвинувальний акт за підозрою керівника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.212 КК України направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із повним відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою, на підставі ч.4 ст. 212 КК України.