У Малій Висці запрацював центр професійної освіти (ФОТО)

У Малій Висці, на базі ПТУ № 16 відкрили навчально – практичний центр зварювальних робіт.

Центр має відремонтовані приміщення, оснащений сучасним обладнанням, опалюється з нової котельні.

За рахунок коштів державного бюджету (2 млн 300 тис. грн) модернізували та оновили матеріально-технічну базу – придбано сучасне зварювальне обладнання, інструменти та верстатні матеріали.

Крім того, з обласного бюджету було виділено 1 млн 800 тисяч грн на проведення капітального ремонту покрівлі корпусу майстерень та приміщень центру. Тож сьогодні 420 учнів мають можливість здобувати робітничі спеціальності у теплих та сухих приміщеннях.

У відкритті закладу взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Разом із керівництвом району, працівниками навчального закладу, представниками інших професійних закладів освіти області, потенційними роботодавцями майбутніх випускників він оглянув обладнані майстерні навчального центру та високо оцінив їх рівень.

— Сьогодні ми констатуємо реальну увагу держави до розвитку професійної освіти. В області збудовано сучасні навчально-практичні центри у Кропивницькому, Бобринці, Голованівську, а відсьогодні ще й у Малій Висці, — зазначив Сергій Коваленко.

Він подякував за роботу керівництву ПТУ № 16, відзначивши, що 2 роки тому заклад мав 280 учнів, сьогодні ж тут навчається 420, а ПТУ стало потужною навчальною базою для Маловисківського, Олександрівського та Новомиргородського районів.