Стрічка кіровоградських журналістів стала найкращим аматорським фільмом ІV МДКФ NEXT

Дитяче й професійне (доросле) журі оголосило переможців ІV МДКФ NEXT.

Це сталося під час церемонії закриття міжнародного дитячого кінофестивалю, яка пройшла в кіноконцертному залі дитячого центру «Молода гвардія», пише ИА «Вiкна-Одеса».

Члени професійного журі: Олена Палашек, Наталя Гузєєва і Віктор Андрієнко Дитяче журі оголошує переможців в номінації «Кращий аматорський фільм» Режисер-мультиплікатор з понад 30-річним досвідом Людмила Ткачикова Віце-президент фестивалю NEXT Ольга Щербакова Стоп. Знято!

Фестиваль закривають голови дорослого і дитячого журі Віктор Андрієнко та 15-річний Євген Ліснічий з Одеси На думку дитячого журі, до якого входили хлопці й дівчата віком від 6 до 15 років, найкращим аматорським фільмом ІV МДКФ NEXT є стрічка «Залиш його у парку» (реж. Наталя Денисенко, Володимир Крутоус, студія Ку-раж, місто Кіровоград).
Кінострічці «Польоти фантазії» виробництва студії «Кіноспіраль» (м. Чернігів, реж. Олександра Тригубенко) віддали перемогу в конкурсі аматорських робіт представники професійного (дорослого) журі.

Від імені журі його голова — актор, сценарист, режисер, продюсер Віктор Андрієнко зі сцени похвалив творців фільму за нестандартний хід, який було використано у стрічці.
Найкращим анімаційним фільмом визнаний «Мишко та Місячна Дзвінка» (режисер циклу — Людмила Ткачикова, автор сценарію Наталя Гузєєва). За технiкою виконання мультфільм є мальованою перекладною анiмацiєю з використанням 2D технологiй. Поки що герої розмовляють голосами народних артистів України Богдана Бенюка та Наталії Сумської, а в подальшому їх в озвучуванні замінять 9-річні діти.

Особливими дипломами було відзначено ще кілька фільмів. Це, зокрема, одеська стрічка «Талісман» і кіно «Звірі» (м. Чернігів).

Церемонію закриття ІV МДКФ NEXT в «Молодій гвардії» відвідали діти, які нині там відпочивають, і юні любителі кіно, які навчаються в кіношколах України й приїхали до Одеси спеціально на кінофестиваль.