На Кіровоградщині з’явиться нова лавандова ферма

На Кіровоградщині підприємиця Марина Дейкун за грантові гроші створює лавандову ферму. Каже, що надихнулась пейзажами Франції.

Про це повідомили у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

Ідея була масштабною. Планувалося розвинути вирощування лаванди, її переробіток, щоб отримати олію та гідролат, та реалізацію супутних товарів – свічок та мила ручної роботи.

Під час сезону цвітіння квітки підприємиця хотіла, щоб усі охочі могли використати її лавандове поле, як локацію, де можна відпочити, та фотозону, що стане основою найяскравіших спогадів поєднання з природою.

«Ця витончена квітка у мене асоціюється з романтикою, гармонією та спокоєм. Хотілося створити такий простір, де люди зможуть відчути атмосферу релаксу, яку створює лаванда», – розповідає майбутня підприємиця.

Дізнавшись про існування урядової програми «єРобота», яка підтримує охочих розвинути існуючий бізнес або створити новий, для реалізації своєї бізнес-ідеї Дейкун Марина звернулася за допомогою до Державної служби зайнятості.

Марина поділилася з фахівцями служби зайнятості ідеєю заснування власної «лавандової» справи та її метою – а це створення нових робочих місць, а також сприяння своїй територіальній громаді у розвитку «зеленого відпочинку».

Її бізнес-план оцінили, визнавши його перспективним та креативним. Так пані Марина стала однією з переможців програми «єРобота» і отримала мікрогрант на створення бізнесу.