Керівник «Дніпро-Кіровоград» призначив службову перевірку через аварію на водогоні

Виконуючий обов‘язки гендиректора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний призначив службову перевірку через аварію на водогоні, що спричинила зупинку водопостачання на кілька днів у Кропивницькому, 5 грудня.

Зокрема він зазначив, на відрізку водогону, де сталася аварія, у 2018 році відбувся капітальний ремонт у рамках проєкту реконструкції, що фінансується кредитом Світового банку.

«Станом на ранок у всі мікрорайони Кропивницького надходить вода. Аби усунути проблему, працівники підприємства працювали впродовж кількох діб. Наразі більш-менш ситуацію стабілізували, працюємо над збалансуванням системи. А тепер слід розібратися, що спричинило потужну аварію на даному відрізку водогону. Географія місцевості, де стався порив, має свої особливості. Відтак, це проблема в прорахунках проектантів, чи в якості матеріалів, що тоді використовувалися? Саме для з‘ясування цього я ініціював службову перевірку», — прокоментував Олександр Пісний.

Нагадаємо, у 2014 році обласна рада надала ОКВП «Дніпро-Кіровоград» дозвіл на отримання позики Світового банку на загальну суму 47 мільйонів доларів.