ПФК вимушено зупинив виробництво через пошкодження електромережі

Побузький феронікелевий комбінат (ПФК) вимушено зупиняє виробництво через пошкодження енергетичної інфраструктури України внаслідок ракетних атак росії. Про це повідомили на підприємстві.

«Вранці 22 жовтня військовими силами РФ було нанесено 3 ракетних удари по енергетичному об’єкту, який забезпечував живлення ПФК, а також ряду населених пунктів Кіровоградської та Миколаївської областей. Внаслідок ракетної атаки та пошкодження електромережі підприємство не має можливості відновити роботу печей», – йдеться у повідомленні.

У результаті припинення живлення на ПФК був зупинений металургійний процес та водозабір. Комбінат отримав значні економічні збитки, а виробництво вимушено зупинили до відповідного відновлення державної підстанції та виконання необхідних ремонтних робіт основного обладнання.

«Перш за все підприємством були здійснені усі необхідні заходи щодо недопущення ситуацій, які можуть справляти негативний вплив на здоров’я людей чи навколишнє природне середовище. Наразі електропостачання відновлене, але дуже нестабільне, і його ледве вистачає на потреби населення», – зазначають на комбінаті.

У період простою за всім персоналом буде збережено робочі місця. Персоналу, задіяному в обслуговуванні та експлуатації об’єктів критичної інфраструктури, охороні об’єктів комбінату, оплата праці буде здійснюватися за фактично відпрацьований час. Інші робітники підприємства отримуватимуть не менше двох третин встановленої тарифної ставки чи окладу.

«Ми лишаємось на місцях та намагатимемося зберегти колектив, бути корисними громаді та захисникам України заради Нашої Перемоги» – коментує гендиректор ПФК Денис Шевченко.

Нагадаємо, ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» – єдиний в Україні виробник феронікелю з бідних окислених руд, що містять нікель.