Книгу з фотоісторією ФК «Зірка» презентували у Кропивницькому

Презентація книги «Фотокореспондент Ігор Філіпенко: погляд з офсайду» про історію футбольного клубу «Зірка» у фотографіях відбулася в Кропивницькому сьогодні, 11 серпня.

У ній представлені фото з матчів клубу з 2004 по 2018 роки, автором яких є відомий на Кіровоградщині фотокореспондент Ігор Філіпенко. 

«У мене з дитинства було дві мрії – займатися фотографією та грати у футбол. Мрію фотографувати я наразі вважаю, що реалізував», – розповідає про себе у книзі Ігор Філіпенко.

Голова обласної ради Сергій Шульга зазначив, книга цінна тим, що на світлинах фотокореспонденту вдалося упіймати емоції гравців «Зірки».

«Футбол завжди об‘єднував нас. Сам був уболівальником «Зірки». Емоції, які вирували під час матчів як на трибунах, так і на полі – це назавжди. Ігорю вдалося зробити цінні кадри. Гадаю, книга буде цікавою ще й самим гравцям, які потрапили в об‘єктив», — зазначив Сергій Шульга.

Автор книги – Микола Цуканов, а надруковане видання за підтримки Тіграна Хачатряна. 

«Розповідати про футбол і не показувати його – неможливо. Тому в книзі зібрані фоторепортажі за 13 років ігор нашої «Зірки». Це велика цінність для історії регіону, спорту, виховання майбутніх спортсменів. Примірники книги ми передаємо нашому архіву, обласній бібліотеці імені Чижевського, Музею мистецтв та звичайно самому футбольному клубу », – розповів Микола Цуканов.

Історія ФК «Зірка» бере свій початок з 1911 року. Це найстаріша команда України. За результатами сезону 1995/1996 років «Зірка» посіла найвище місце у вищій лізі. Експерти вважають, це був пік успіху клубу. Згодом у сезонах 2002/2003 та 2015/2016 футбольний клуб знову проривався до вищої ліги. Нині ФК «Зірка» грає в аматорській лізі.