Стипендіатка голови облради розповість кропивничанам, на честь кого названі вулиці

Студентка педагогічного університету імені Винниченка Єлизавета Єрещенко разом із командою однодумців працює над топонімічним проєктом, у рамках якого розповідатиме про людей, чиїми іменами названі вулиці в Кропивницькому. Про це голова обласної ради Сергій Шульга повідомив у Facebook сьогодні, 11 липня.

Він зазначив, що спочатку команда проєкту планувала розпочати розповіді з письменників.

«Поговорив із креативною групою і дівчата пристали на моє прохання, щоб у числі перших були Герої, які поклали своє життя за незалежність, а водночас і за те, щоб якраз тут, у тилу, наші діти мали можливість розвивати свої ідеї», — зауважив Сергій Шульга.

Голова облради повідомив, втілити ініціативу студентів допомагатимуть обласна універсальна наукова бібліотека імені Чижевського, Музей мистецтв, а також Регіональний центр наукових досліджень з історії України.

Наразі команда працює над форматом проєкту та готується до презентації.

Нагадаємо, впровадження іменної стипендії для кращого студента Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Сергій Шульга анонсував під час святкування вишем сторіччя у листопаді 2021 року. Стипендіаткою стала Єлизавета Єрещенко. Тоді голова облради озвучив сподівання, що стипендія стимулюватиме молодь до наукової та громадської робіт, а також до втілення цікавих проєктів.