Майно Кіровоградського рудоуправління арештували через співпрацю з агресором — прокуратура

Правоохоронці арештували корпоративні права підприємства, яке здійснює видобуток – каоліну та постачає корисну копалину до країни агресора. Мова йде про корпоративні права та об’єкти нерухомості вартістю понад 30 млн грн, які перебувають у власності підприємств РФ, сказано у повідомленні обласної прокуратури.

За даними слідства, кінцевим бенефіціаром цього товариства є російський підприємець-мільярдер. Підприємство постійно перебувало у фінансово-господарських взаємовідносинах з РФ, про що свідчать укладені контракти про поставку продукції та сировини. Аналізом вказаних контрактів встановлено, що товариство, яке здійснює видобуток каоліну, здійснювало його реалізацію до країни агресора за ціною втричі нижчою ніж до інших  країн. 

Окрім того, підприємство здійснювало реалізацію та відвантаження готової продукції до одного з самарських підприємств, яке  надає допомогу самопроголошеній владі Донецької та Луганської областей.

Із власних джерел «Новини Кіровоградщини» з‘ясували, що мова йде про Кіровоградське рудоуправління, директором якого є Володимир Кухта.