На Кіровоградщині бандити кілька годин катували фермера та його дружину, вимагаючи віддати гроші

На Кіровоградщині двоє невідомих кілька годин знущалися з фермера та його дружини.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на ТСН.

Катували праскою, биткою та струмом, і стріляли біля голови. Вимагали віддати гроші і зрештою закатоване подружжя зізналося, де ховає заощадження.

Потерпілий Олександр Бондаренко розповів, що все сталося надвечір, коли фермер та його дружина збиралися вечеряти. У хату несподівано вломилося двоє.

«Одразу мені в очі — перцевий газ, два рази вдарив (нападник — Ред.) кулаком. Перевернув, зв'язав мені руки і ноги, кинув додолу. У цей момент зайшла дружина. Ми збирались вечеряти. Їй також перцевий газ в обличчя, зв’язали», — пригадує події того вечора чоловік.

Нападники вимагали грошей.

«І почалося: праскою пекли сідниці, потім биткою з двох рук бив, пекли током, потом почав пальці ламати», — розповідає постраждалий фермер.

Грабіжники катували людей три години — аж поки ті не віддали всі свої заощадження, що були в хаті. Розмір викраденого заборонили розголошувати слідчі. Але сума чимала. Однак нападникам цього забракло.

«Вони просто знали, що мають бути гроші. Я здав соняшник і мали бути гроші, але я ті гроші не забрав, не встиг. А вони (зловмисники — Ред.) думали, що я забрав. Це була наводка — це я 100% кажу», — зазначає Олександр Бондаренко.

Хто навів бандитів на будинок фермера, нині встановлюють правоохоронці. Пошуки злочинців поки безрезультатні.

«Внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 187 частиною 3, а саме розбійний напад з проникненням у житло. Проводяться першочергові заходи на встановлення і розкриття даного злочину. Тілесні ушкодження віднесені до легких тілесних ушкоджень», — розповів начальник відділу поліції Кропивницького Брій Хандусь.

Але це ще мають підтвердити експерти — потерпілі з опіками, рубаними ранами та синцями вирушили на медичне освідування. Тим часом односельці налякані, бо певні — злочинці десь неподалік.

Якщо нападників затримають, їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.