На Кіровоградщині стартувала робота над книгою про загиблих військових

Підготовчі роботи зі створення книги пам‘яті про загиблих військових Кіровоградщини розпочалися.

Про це Нoвинам Кірoвoградщини повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 8 грудня.

До процесу створення книги залучені рідні, волонтери, обласний ресурсний центр із питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам і регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань.

«Учора відбулася організаційна зустріч. Визначилися з тим, якою має бути книга і яка її місія. Готуємо не художнє видання – це буде документалістика з біографічними даними, з витриманою часовою хронологією. Важливо розуміти, що це буде не книга заради книги, а книга заради пам‘яті, заради чесної історії і заради патріотичного виховання», – зазначив Сергій Шульга.

Збором матеріалів і впорядкуванням видання займатиметься регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань.

«Його керівник Борис Шевченко вже має початкові напрацювання. Далі формуємо редакційну колегію і продовжуємо збір матеріалів. У цьому процесі надзвичайно важливою буде допомога наших військкоматів і виконавчих комітетів громад», - підкреслив голова обласної ради та закликав максимально сприяти в підготовці книги.