В Олександрії підвищили тариф на проїзд

В Олександрії Кіровоградської області затвердили нові тарифи на проїзд.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради, повідомляють Новини Кіровоградщини.

Вартість проїзду по місту з 24 листопада зросте на півтори гривні, до селища Олександрійське – на дві.

Під час засідання виконкому міський голова Олександрії Сергій Кузьменко сказав, що підвищення вартості проїзду пов’язане зі здорожчанням скрапленого газу, дизельного палива і бензину.

За інформацією начальника міського управління економіки Ростислава Черевашка, пропозиції перевізників щодо нових тарифів на проїзд розглянула робоча група міськради. Членам виконкому він сказав, що перевізники пропонували встановити мінімальну вартість проїзду містом в розмірі десяти гривень, до селища Олександрійське – від 16 гривень. Робоча група, перевіривши пасажиропотік, встановила граничний тариф на проїзд містом в розмірі восьми гривень, до селища Олександрійське – до 13 гривень. Їх затвердив виконком.

Прессекретарка міськради Юлія Марюхно пояснила: затверджені виконкомом граничні значення тарифів означають, що перевізники, якщо вважатимуть за доцільне, можуть перевозити людей дешевше, але вартість проїзду не має перевищувати вісім і 13 гривень.

За її словами, нині проїзд містом коштує 6 гривень 50 копійок, до селища Олександрійське – 11 гривень. Крім того, для жителів Олександрійського, які користуються послугами громадського транспорту, як і раніше, діятиме окремий тариф на проїзд територією селища. Нині він становить чотири гривні, зросте до п’яти.

Нові тарифи на проїзд в Олександрії почнуть діяти з 24 листопада.