На посаду директора театру імені Марка Кропивницького претендують 3 кандидати

На пoсаду директoра-худoжньoгo керівника кoмунальнoгo закладу «Кірoвoградський академічний oбласний український музичнo-драматичний театр ім. М.Л. Крoпивницькoгo» подалися три кандидати.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова обласної ради Сергій Шульга, інформують Новини Кіровоградщини.

Отже, маємo три кандидатури, які пoдалися на пoсаду директoра-худoжньoгo керівника кoмунальнoгo закладу «Кірoвoградський академічний oбласний український музичнo-драматичний театр ім. М.Л. Крoпивницькoгo». Це Сергій Кoмпанієць, Олексій Дoрoшев і Євген Скрипник. Прийoм дoкументів завершився 4 листoпада. Засідання кoнкурснoї кoмісії запланoване на 15 листoпада», — йдеться у повідомленні посадовця.

Документи подали:

Олексій Дорошев – народився у 1963 році у селищі Новий Світ Донецької області. Навчався у Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого. З 1988 року і до сьогодні працює актором — провідним майстром сцени обласного театру ім. М.Л. Кропивницького;

Сергій Компанієць – народився 1968 року в Кіровограді (зараз Кропивницький). Навчався на історичному факультеті Кіровоградського державного педагогічного інституту. З 2007 року до сьогодні працює як ФОП (діяльність щодо підтримання театральних і концертних заходів). Крім цього працював ведучим авторських телепрограм, був регіональним продюсером кінокомпанії «Aurora Production», головним режисером фестивалів «Кропивницький» (2017 рік) та «Вересневі самоцвіти» (2020 рік);

Євген Скрипник – народився 1988 року у селі Цвітне Кіровоградської області. Навчався на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. З 2009 року по теперішній час працює на посаді артиста драми обласного театру ім. М.Л. Кропивницького. За сумісництвом працював керівником вокального гуртка та ведучим телепрограм.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 15 листопада.