Маємо об‘єднати зусилля, щоб жителі Кіровоградщини отримували належну меддопомогу, — Сергій Шульга

На необхідності об‘єднати зусилля, щоб жителі Кіровоградщини під час пандемії отримували належну медичну допомогу в лікарнях регіону наголосив голова обласної ради Сергій Шульга у ході сесійного засідання сьогодні, 30 листопада, інформують Новини Кіровоградщини.

Він зауважив, що небезпека коронавірусу залишається.

«За листопад на Кіровоградщині від ковіду померло 250 людей! Це не статистика, це не просто цифра – це насамперед людські життя! Це чиїсь батьки, діти, рідні та близькі. Питання госпіталізацій хворих на ковід – тема, яка зараз чи не найбільше турбує жителів області. Це перше, що мене запитують люди під час виїзних прийомів у громади», – сказав голова облради.

Сергій Шульга закликав депутатів попрацювати в округах і допомогти громадам у вирішенні проблемних питань.

«Нам слід об‘єднати зусилля і зробити все можливе, щоб жителі Кіровоградщини мали змогу отримувати належну медичну допомогу. Пропоную депутатам попрацювати в округах і актуалізувати дані про потужності, кадровий ресурс медичних закладів на предмет потенційної готовності до розгортання наступної хвилі ковідних лікарень. Особливу увагу прошу звернути на питання забезпечення киснем. Ще раз повторюся: нам слід закумулювати наші сили!», - підкреслив голова обласної ради.

Як уже повідомлялося, під час сесійного засідання про епідситуацію на Кіровоградщині та роботу медичних закладів в умовах пандемії депутатів поінформували головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук і директор департаменту охорони здоров‘я ОДА Олег Рибальченко.

Депутати облради пішли на перерву до 3 грудня. За словами автора пропозиції Ігоря Волкова, таке рішення обумовлене необхідністю проведення додаткових консультацій у питанні змін до обласного бюджету.