Букмекери України з фрібетами на сайті https://boardhockey.kiev.ua/

Заходьте на сайт https://boardhockey.kiev.ua/, щоб отримати найвигідніші фрібети від букмекерських контор України, серед яких бонус на 4500 гривень від Фавбет.

Кращі фрібети від українських букмекерів на сайті https://boardhockey.kiev.ua/

Фрібетом називається безкоштовна ставка на спорт, яка видається букмекерською конторою гравцю за виконання певних правил або вимог. Це може бути реєстрація на офіційному сайті, проходження ідентифікації, внесення депозиту, завантаження додатку та ін. Далеко не всі українські букмекери пропонують фрібети, серед них – компанія Фаворит, що входить до числа кращих букмекерів країни. За посиланням https://boardhockey.kiev.ua/ можна дізнатися більше про умови отримання та відіграшу цього та інших бонусів.

Фрібети бувають різними 

Залежно від того, які вимоги висуває букмекерська контора, фрібети можна розділити на кілька категорій. Найчастіше кращі букмекерські контори України видають фрібети за створення нового облікового запису та за активність, зокрема – регулярні ставки на сайті або у додатку. Іноді фрібет є частиною cashback-програми.

Безкоштовні ставки за реєстрацію чи верифікацію 

Деякі букмекерські контори (Україна) видають привітальний бонус, як тільки ви пройдете реєстрацію. Зазвичай цей процес займає лише 1-2 хвилини, для реєстрації можна вибрати кілька способів:

  • по e-mail;
  • за номером мобільного;
  • через соціальні мережі тощо.

Найчастіше реєстрація вимагає лише введення основних особистих та контактних даних: ПІБ, дати народження, адреси проживання тощо. 

Фрібет за поповнення рахунку 

Набагато більш поширені безкоштовні ставки за внесені депозити. Більшість букмекерів, які пропонують фрібети за поповнення, вимагають відіграти бонус. Як правило, потрібно проставити суму винагороди із зазначеним вейджером — тобто зробити кілька ставок, щоб прокрутити суму бонусу. При виконанні умов відіграшу всю суму бонусу буде зараховано на основний баланс. Ви зможете використовувати отримані гроші для наступних ставок або вивести їх на картку чи гаманець. 

Фрібети у букмекерській конторі Фаворит 

Деякі букмекерські контори в Україні видають безкоштовні ставки, зокрема, і за промокодами. Серед таких букмекерів компанія Фаворит. Знайти діючі промокоди від БК Фаворит ви можете на сайтах-партнерах цієї букмекерської контори. Іноді бонусні коди надходять у e-mail-розсилках. Якщо ви не відмовилися від розсилок під час реєстрації, періодично перевіряйте реєстраційну пошту. Актуальні промокоди потрібно вказувати в особистому кабінеті. Як тільки ви введете бонусну комбінацію, вам буде нараховано відповідний бонус. 

Правила відіграшу фрібетів 

У кожного букмекера свої умови отримання та відіграшу безкоштовних ставок. Як правило, якщо зроблена за рахунок контори ставка зіграє, ви отримаєте лише суму чистого прибутку, тобто різницю між виграшем та сумою ставки. Отримані кошти можуть бути зараховані відразу на основний баланс, але іноді виграш по Фрібет потрібно додатково відіграти.