Як у Кропивницькому виглядають будинки, що перемогли у конкурсі благоустрою

Кращі багатоповерхівки та приватні оселі обрали в Кропивницькому.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Організовує конкурс з 2015 року міське управління житлово-комунального господарства.

У Кропивницькому будинок подружжя Миколи та Ольги Вербових на вулиці Лелеківська став кращим в номінації “будинки приватного сектору Фортечного району”. Дім збудували самі, розповів 72-річний господар:

«Будував будинок майже сім років, мені допомагав син і зять, все робили своїми руками».

Каже, вся краса у дворі — завдяки дружині, яка найбільше любить вирощувати квіти. За перемогу в конкурсі отримають чотири тисячі гривень. Що куплять за ці гроші, ще не вирішили.

Кращий багатоквартирний будинок обирали з-поміж 14. Перше місце — у багатоповерхівки на вулиці Хабаровській, 7. У будинку, який перебуває на балансі житлово-експлуатаційної організації №2, 250 квартир та 1400 мешканців.

«Ми знаємо, що у нас біля всіх під’їздів гарно, доглянуто, ми всі стараємося, щоб був порядок, купляємо квіти, розсаду, прибираємо», — розповіла мешканка будинку Галина Лакуцина.

За словами заступниці начальника відділу управління житлово-комунального господарства Ірини Павлової, серед критеріїв конкурсу для багатоповерхівок, окрім озеленення — чистота в під’їзді.

Мешканці будинку винагороду за перемогу 10 тисяч гривень витратять на облаштування дитячого майданчика. Нагородять переможців цієї суботи під час святкування Дня міста.