Стало відомо, як у Кропивницькому відзначать 30-ту річницю Незалежності України

Кропивницький готується відзначати 30-річницю незалежності України.

Про це Нoвинам Кірoвoградщини повідомили в пресслужбі міськради.

Міський організаційний комітет підійшов з усією відповідальністю до відзначення річниці незалежності. В основу святкової концепції лягла ретроспектива трьох десятиліть з історії України, починаючи з 1991-го року і донині.

«Підготовка до відзначення Дня Незалежності України триває вже пару місяців. Свято пройде під девізом: “Ти у мене одна”, що символізує любов багатьох поколінь до своєї Батьківщини і прагнення до її незалежності. 24 серпня ми вшановуватимемо усіх, хто зробив свій внесок у розвиток держави і міста, героїв, наших захисників. У цей день все має створювати відповідний урочистий настрій, починаючи від благоустрою в місті і завершуючи візуальною символікою на заходах», — підкреслив секретар міськради Олег Колюка.

Тому члени організаційного комітету разом з іншими учасниками наради — керівниками комунальних підприємств, детально обговорили увесь план заходів, визначивши відповідальних за кожен напрям роботи.

Світлана Балакірєва звернулася із закликом до містян у День Державного Прапора і у День Незалежності України вивішати зі своїх помешкань блакитно-жовті стяги і таким чином підтримати загальний святковий настрій.

Керівництво міста також закликає кропивничан одягати вишиванки у ці дні і не оминути своєю увагою святкові заходи, адже кожен зможе знайти собі локації і події до вподоби — організатори про це подбали.

День Державного Прапора у Кропивницькому відзначать ходою від площі Соборної до меморіального комплексу «Фортечні вали», де відбудуться святкові заходи.

А святкування 30-ї річниці незалежності України розпочнеться 24-го серпня з урочистостей біля будівлі міської ради, де також відбудеться наймасовіше онлайн-виконання державного гімну України. Паралельно свої локації центральною частиною міста по вулиці Дворцовій і до парку Ковалівського розгорне арт-проєкт «Україна 30. Місто і час».

У Ковалівському парку буде представлена виставка-хроніка розвитку провідних підприємств міста «Зроблено в центрі України». А вздовж Великої Перспективної можна буде ознайомитися із виставкою автомобільної техніки «Колесо історії».

По обіді на площі Героїв Майдану пролунають «30 пісень Української Незалежності» у рамках пісенно-танцювального марафону, а кульмінацією свята стане фестиваль «Рок на Інгулі».