В Олександрії за кошти обласного бюджету завершують заміну каналізаційної системи

Голова обласної ради Сергій Шульга провів робочу нараду на базі очисних споруд міста Кропивницького.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі облради.

Сергій Шульга вчергове проінспектував хід реконструкції об’єкта, яка триває з 2018 року.

У ході обговорення гендиректор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик прозвітував про стадії реалізації екологічних проектів у Кіровоградській області. Зокрема, за кошти обласного бюджету, а саме фонду охорони навколишнього природного середовища, завершується заміна каналізаційної системи в Олександрії загальною вартістю близько 8 мільйонів гривень. За останні п’ять років це другий об’єкт, збудований за рахунок фонду, перший – очисні споруди у Новгородці.

Голова обласної ради дав доручення підготувати завершальний звіт про будівництво цієї каналізаційної системи на 24 червня 2021 року. На сьогодні залишилось провести роботи з благоустрою території.

Також Сергій Шульга наголосив, що реконструкцію першої черги очисних споруд та будівництво цеху механічного зневоднення осаду стічних вод у Кропивницькому має бути закінчено у вересні 2021 року. Крім цього, він взяв під особистий контроль питання реконструкції Дніпровської водоочисної станції у Світловодську. Проект впроваджують за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

«Нині центральна влада приділяє значну увагу екологічним питанням в Україні. Що на рахунок Кіровоградської області, то кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища будуть спрямовані на вирішення конкретних проблем», — зазначив Сергій Шульга.