За свята на автодорозі М-12 дорожники Кіровоградщини влаштували 5 тисяч м² дренуючого шару

На трасі М-12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка» за чотири святкові дні дорожники влаштували 5 тисяч м² дренуючого шару з відсіву.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомила заступниця начальника Служби автомобільних доріг в області Жанна Петрович сьогодні, 5 травня.

«Ремонтні роботи не припинялися і під час святкових днів. За чотири дні шляховики провели роботи з видалення чагарників, прибрали 320 тонн сміття з узбіч траси. Також здійснили фрезерування покриття на більш як тисячі метрах і влаштували основу з органо-мінеральної суміші на 997 м», – зазначила Жанна Петрович.

Вона додала: у перші дні травня дорожники влаштували чотири з’їзди на М-12, а також створили вирівнюючий шар із крупнозернистої суміші на 200 метрах траси.

«Роботи проводилися на ділянках М-12 у Кропивницькому та Новоархангельському районах», – уточнила заступниця начальника Служби автомобільних доріг в області.

Нагадаємо, дві траси, які проходять через Кіровоградщину – М12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка та М04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине об’єднають в одну – міжнародну М30. Ця дорога стане найкоротшим маршрутом, який з’єднає схід і захід України.