Дорожники влаштували на дорозі Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка дренажний шар та розпочали ремонт мосту

На трасі М-12 «», що стане складовою «Маршруту єдності» за три святкові дні дорожники влаштували дренажний шар та продовжили фрезерування.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомила заступниця начальника Служби автомобільних доріг в області Жанна Петрович сьогодні, 11 травня.

«Під час святкових днів ми не припиняли ремонтних робіт. Зокрема, біля Новоархангельська, на ділянці дороги М-12, що стане складовою «Маршруту Єдності» М-30 «Стрий-Ізварине», ми продовжили фрезерування, влаштували шар органо-мінеральної суміші та дренажний шар по правому проїзду. На інших ділянках дороги теж проводяться земляні роботи та влаштування конструктиву. Звертаємося до водіїв, ремонт проводиться під відкритим рухом, тож час в дорозі може змінюватися через реверсний режим», — зазначила Жанна Петрович.

Вона додала: у селі Куцеволівка дорожники ремонтують два мости на Н-08 «Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя-Пологи- Маріуполь».

«На першому з них розпочали демонтаж покриття, перильного огородження та прогонових будов. На час робіт на споруді рух транспорту скерований по об'їзній дорозі, що знаходиться поруч з мостом. Незабаром розпочнемо розбирання сусіднього мосту на 294-му кілометрі», — додала заступниця начальника Служби автомобільних доріг в області.