У рамках «Великого будівництва» в Новоукраїнському районі відремонтують дорогу

Підготовчі роботи з поточного середнього ремонту ділянки 2+400-км 6+400 автодороги Мала Виска-Димине-Миролюбівка-Гаївка у Новоукраїнському районі за сприятливих погодних умов стартують цього тижня.

Про це повідомив директор ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін сьогодні, 8 квітня, інформують Новини Кіровоградщини.

«Належна якість виконання ремонтів на автодорогах вимагає суворого дотримання будівельних норм і стандартів. Сприятливі погодні умови та середньодобовий температурний показник впливають на старт ремонтних робіт. Розраховуємо, що цього тижня розпочнемо підготовчі роботи», — зазначив Анатолій Зорькін.

Зі слів директора ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг», на ділянці дороги планується улаштування двох шарів асфальтобетонного покриття та оздоблювальні роботи.

Протяжність ділянки, яку планують відремонтувати, — 4 кілометри. Анатолій Зорькін додав: кошторисна вартість ремонту – 14 мільйонів гривень.

Як повідомлялося раніше, на Кіровоградщині розпочинають ремонтувати дорогу Кропивницький-Первозванiвка-Калинiвка-Сасiвка.