На Кіровоградщині завершилися планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними

На Кіровоградщині завершилися планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними, приписаними до підрозділів територіальної оборони, які проходили з 15 по 21 квітня у Кропивницькому.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі ОДА.

До участі у зборах залучалися 154 офіцери запасу з усіх районів Кіровоградщини.

«Ми всі знаємо, яка зараз напружена ситуація біля наших державних кордонів на Сході. Територіальна оборона – це один із щитів нашого суверенітету. Дай Боже, щоб ці знання і вміння, які ви отримали під час зборів, не довелося використовувати на лінії фронту. Зрозуміло, це залежить від багатьох чинників. Я впевнений, що тут переді мною стоять патріоти, готові завжди стати на захист національної безпеки», – зазначив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.

Метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів ТрО до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі настання воєнної загрози та вдосконалення в особового складу військових навичок та вмінь.

Протягом зборів з учасниками проводились заняття з різних видів військової підготовки, а саме: вогневої, інженерної, медичної, зв’язку, топографічної та тактичної підготовки, а також психологічної і гірської.