У дитсадках та школах Кропивницького сортуватимуть сміття

В усіх школах та дитсадках Кропивницького сортуватимуть сміття.

Про це Новинам Кіровоградщини розповіла завідувачка сектору екології та природоохоронної діяльності управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міськради Галина Негода.

За її словами, для облаштування контейнерів роздільного збору твердих побутових відходів з місцевого фонду охорони навколишнього середовища виділили 1 мільйон 250 тисяч гривень.

У 40-а дитячих садочках та 56-ти школах планують встановити 304 контейнери. На сьогодні уже розмістили 182 контейнери, встановлять ще 56.

У школах відходи розподілені на чотири типи – пластик, папір, скло та метал. У садочках, з метою безпеки – на папір і пластик.

«Подібну роботу розпочали в інших містах України, але це поодинокі випадки. З пунктами прийому вторинної сировини заключатимуть договори. Як керівники, так і діти позитивно поставилися до подібної ініціативи.  До того ж, це додатковий дохід для шкіл та садочків. В одній зі шкіл діти запропонували на зібрані кошти купити тенісний стіл», – сказала Галина Негода.

До кінця березня контейнерами планують повністю забезпечити всі школи та дитсадки міста.