На Кіровоградщині у рамках програми «Велике будівництво» реалізують 15 проектів

Будівництво й реконструкція 15 об’єктів у галузях освіти, охорони здоров'я та спорту стартували на Кіровоградщині у 2020 році в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Про це зазначив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак під час протокольної зустрічі з представниками турецької компанії «Nunteknik Inc.», інформують Новини Кіровоградщини.

«З-поміж інших проектів, нагадаю, наразі ми продовжуємо будівництво шести приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я області, а також завершуємо реалізацію 8 проектів у галузі освіти. Водночас на фінішній прямій реконструкція обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву-2», – підкреслив Валерій Жалдак.

Він додав: загальна сума державних інвестицій в рамках програми «Велике будівництво» становить майже 150 мільйонів гривень.

Як повідомлялось раніше, Кіровоградщина – одна з трьох областей, яка у рамках державної програми стовідсотково виконала завдання з будівництва сільських амбулаторій на селі.