Жителі Кіровоградщини вже отримали понад 13 млн грн компенсації за різницю в тарифах на електроенергію

Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія зарахувала компенсацію від держави за січень на особові рахунки жителям регіону у сумі 13 мільйонів 706 тисяч 666 гривень.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі ОДА.

Найбільше коштів отримали в Добровеличківському – 2 158 152 гривень, Гайворонському – 2 116 481 гривень і Новоукраїнському районах – 1 557 863 гривень.

«Законодавець визначив категорії споживачів, яким передбачена виплата через зростання тарифу та електроенергію. Компенсації виплачуються мешканцям будинків, у тому числі готельного типу, квартир і гуртожитків, які обладнані в установленому порядку електроопалювальними установками. Це стосується не лише споживачів у містах, а й у селах. Також компенсація передбачена мешканцям багатоквартирних будинків, у яких немає ані газу, ані централізованого теплопостачання. Плюс до категорії людей, яким є відшкодування, належать багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу», – нагадала директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.

У Кіровоградській обласній енергопостачальній компанії зауважили: для коректного розрахунку та виплати компенсації необхідно передавати показники лічильника станом на перше число місяця.

Як уже повідомлялося Верховна Рада ухвалила зміни до бюджету і, у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію, передбачила компенсацію споживачам, які мають електроопалення.