Працюватиме десятки років: у Кіровоградській обласній лікарні відкрили сучасну кисневу станцію

У Кіровоградській обласній лікарні відкрили сучасну кисневу станцію.

Про це на своїй facebook-стoрінці повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко, інформують Новини Кіровоградщини.

«Сьогодні на повну запрацювала киснева станція в обласній лікарні. Це означає, що наша основна госпітальна база збільшила свої потужності і тепер до відділень, де рятують життя людей із усієї Кіровоградщини, хворих на ковід і тяжкі пневмонії, є пряме постачання кисню. Фактично роботи виконали за місяць. І я дуже вдячний усім, хто реально мало не цілодобово працював над будівництвом об’єкту. З допомогою держави, обласного бюджету ми всі зробили життєво важливу справу! Це дійсно так!» — наголосив Андрій Назаренко.

Крім самої станції, поряд встановили резервну «бочку». Вона розрахована на 20 тонн рідкого кисню.

«Відтак частину вивільнених концентраторів зможемо передати у наші госпітальні бази в районах.
На черзі у нас – обласний госпіталь. Там поки тривають роботи з облаштування кисневої станції. Ще трохи, і цей об’єкт теж запрацює.
Хочу, щоб ви зрозуміли, що киснева станція – це потужність не лише на час боротьби з пандемією. Вона працюватиме і забезпечуватиме киснем пацієнтів у реанімаціях, в операційних. По суті, це інвестиція в наші обласні медзаклади на десятки років»
, — підкреслив голова ОДА.