На Кіровоградщині виявили 35 порушень карантину вихідного дня

У вихідні під час заходів щодо дотримання карантинних обмежень робочі групи виявили 35 порушень.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.

До здійснення спільних рейдів залучали понад 500 працівників територіальних підрозділів поліції області, близько 60 патрульних поліцейських, а також представники Держпродспоживслужби та управління ДСНС в області.

Протягом двох днів робочі групи провели перевірки більше тисячі суб’єктів господарювання – закладів громадського харчування, закладів торгівлі, розважальних закладів та перевізників.

За результатами вжитих заходів виявили 35 порушень, із яких за 10 склали адмінпротоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, за 25 – винесли постанову у справі про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 (стосовно громадян, які перебували в громадських місцях без респіратора або захисної маски).

Поліцейські нагадують про передбачену законодавством адміністративну відповідальність за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП) та кримінальну – за порушення санітарних норм щодо запобігання інфекційним захворюванням (ст. 325 КК України).