Кропивничанам на період карантину пропонують безкоштовну психологічну підтримку

Кропивнчанам пропонують долучитися до міжнародного проєкту психологічної підтримки “Mindly”.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

“Mindly” — онлайн-проект, що допомагає протистояти негативному психологічному впливу та збереженню психологічного здоров'я під час поширення COVID-19 та полегшенню перебування населення в умовах карантину. Це освітньо-консультаційна програма, покликана надати відповіді на найактуальніші психологічні питання сьогодення.

Метою проекту є безкоштовна психологічна допомога під час карантину. Фахівці програми ставлять перед собою завдання зробити доступними психологічні знання та консультації для всіх через вільний доступ до відеоматеріалів, а також інтерактивних лекцій, надають емоційну підтримку громадянам на час пандемії коронавірусу та реалізують низку онлайн заходів на ютуб каналі Mindly.

Проєкт втілює в життя хаб для стартапів та технологічних компаній «iHUB», що надає допомогу у боротьбі з пандемією коронавіруса через онлайн-лекції професійних психологів, топових лекторів, коучів з саморозвитку задля збереження психологічного здоров’я населення міста.

Ознайомитись з майбутніми лекціями можна на сторінці проєкту у мережі фейсбук: https://www.facebook.com/mindlyspace/ або на You Tube каналі: https://www.youtube.com/channel/UC3VMicql_QT0DnS0MMzRi4w