У Кропивницькому мама новонароджених четвернят вперше побачила доньок після пологів

Діана, Милослава, Вікторія та Єлизавета – так назвали близнят, які народилися в обласному перинатальному центрі у Кропивницькому 3 березня.

Четвірня з'явилась на світ за допомогою кесаревого розтину. Їх мама – двадцятирічна кропивничанка Анастасія Валіхновська, повідомляє UA.Кропивницький.

Дівчатка почуваються добре – розповіла завідувачка перинатального центру Тетяна Мітєва. Каже: це перша четвірня, яка з’явилася на світ за вісім років роботи центру.

Близнята знаходяться в палаті інтенсивної терапії. Перша зустріч після пологів мами з доньками тривала п'ятнадцять хвилин: «Мені аж краще стало, загальний стан покращився. Я дуже задоволена, що побачила їх. Вони такі маленькі, мені навіть страшно було їх торкатися, якщо чесно. Я хотіла побачити їх очі, але вони постійно спали».

Завідувачка перинатального центру Тетяна Мітєва розповіла про стан четвірні: «Окремо вони тому, що зараз потребують ретельного догляду, не тільки догляду, а й особливої підтримки дихання у двох дівчат. Харчування зараз потребує більш професійного догляду і підтримки. Діточки народилися у вазі від 1750-ти до 1860-ти грам».

У перинатальному центрі мама з доньками пробуде два-три тижні.