У Кропивницькому презентували виставку ліногравюри в музеї Осмьоркіна

У Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках заходів, присвячених 60-річчю відкриття художньої школи імені О.О.Осмьоркіна, презентували ретроспективну виставку «Майстерня ліногравюри Леоніда Бондаря».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

На ювілейній виставці, організованій за ініціативою нинішнього директора школи Ганни Тимофієнко, експонується 26 творчих доробків з фонду показових прикладів учнівських робіт, виконаних в 1980-х роках в техніці кольорової ліногравюри під керівництвом Леоніда Бондаря. Не зважаючи на те, що юні автори не залишили власних підписів, ці ліногравюри із серій: «Народні традиції», «На ярмарок!», «Світ казок» та «Затишний побут» яскраво демонструють високий професійний рівень навчання в художній школі та свідчать про унікальність навичок викладача образотворчого мистецтва Леоніда Бондаря.

З презентацією виставки учнів і викладачів школи привітала заступник начальника управління культури і туризму Міської ради міста Кропивницького Неля Чорна. Вона відзначила, що представлені учнівські роботи, створені в яскравих багряно-помаранчевих кольорах, наповнюють теплом і оптимізмом. Саме ці якості були притаманні художнику і педагогу Леоніду Бондарю, який своє захоплення і любов до образотворчого мистецтва з щирістю передавав дітям.