У Кропивницькому визначилися із кращими спортсменами серед депутатів та службовців

У міській раді Кропивницького назвали імена переможців міської спартакіади серед депутатів та представників виконавчих органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Напередодні професійного свята, Дня місцевого самоврядування, міський голова Андрій Райкович вручив заслужені нагороди кращим спортсменам міської і районних в місті рад.

У змаганнях взяли участь 126 посадовців і депутатів місцевих рад. Службовці та представники депутатського корпусу міста визначали найсильніших серед чоловіків та жінок у восьми видах спорту.

У змаганнях із тенісу настільного серед чоловіків перемогу здобув начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний, а серед жінок — головний спеціаліст управління апарату міської ради Каріна Піка.

В турнірі із хокею на столі серед чоловіків кращим став начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Славік Іванов. У жінок — головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення управління розвитку транспорту та зв’язку Світлана Бебко.

Серед шашистів не було рівних заступнику начальника спеціалізованої інспекції Олександру Брюховецькому. А серед шашисток — головному спеціалісту управління соціального захисту населення Подільської районної в місті ради Тетяні Свіжевській .

У змаганнях із шахів серед чоловіків звання кращого виборов головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Дмитро Татарченко.

А у дартсі святкували перемогу заступник начальника відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Вадим Бебко і головний спеціаліст управління соціального захисту населення Подільської районної в місті ради Тетяна Свіжевська.

Найкращими снайперами у стрільбі кульовій стали начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний та головний спеціаліст відділу фінансового забезпечення управління розвитку транспорту та зв’язку Людмила Якименко.

Серед більярдистів чемпіонський титул виборов головний спеціаліст — юрист управління капітального будівництва Сергій Хоменко.

Найбільше вболівальників зібрав турнір із фут залу, в якому перемогла команда депутатів міської ради Кропивницького під орудою свого капітана Дмитра Терзова.