Естонські правоохоронці обмінюються досвідом із кропивницькими

Захід відбувся, у рамках обміну досвідом, під час візиту офіційної делегації представників Департаменту поліції та прикордонної охорони Республіки Естонії до України.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Зустріч з іноземними колегами стала продовженням співпраці ГУ НП в області, Консультативної Місії Європейського Союзу та правоохоронців Естонії, в рамках обміну передовим досвідом та впровадження у діяльність поліцейських кращих європейських практик, спрямованих на вдосконалення роботи з поглиблення взаємодії з населенням.

Діяльність відомства для представників іноземної делегації презентував керівник поліції області Роман Козьяков та його заступники — Андрій Бензар та Валентин Кожухівський. Делегацію від поліції та прикордонної охорони Естонії представляли Тарво Крууп, префект Східної префектури Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонської Республіки, його колеги — керівники Департаментів і відділів за окремими напрямками діяльності.

Учасникам заходу розповіли про роботу Головного Управління поліції Кіровоградщини, зокрема діяльність кримінальної поліції та слідства, ознайомили з роботою тренінгового центру ГУНП області, працівники якого працюють над підвищенням рівня професійної підготовки поліцейських, Управління Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) та низки інших підрозділів.

Візит правоохоронців з Естонії триватиме два дні, протягом яких заплановано проведення низки ознайомчих заходів, спрямованих на обмін досвідом між представниками силових відомств України та Естонії.