У Кропивницькому вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій

Покладанням квітів до пам’ятних знаків на Меморіальному комплексі “Фортечні вали” відзначили кропивничани День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

В урочистостях на Фортечних валах взяли участь ветерани Другої світової, військовослужбовці Збройних Сил України, студентство, учні, громадськість обласного центру, представники обласної та міської влади. Разом із ветеранами квіти до Вічного вогню поклали міський голова Андрій Райкович і його заступники Олександр Мосін, Андрій Паливода та Наталія Дзюба.

Щороку 22 червня о 10.00 годині Україна завмирає у загальнонаціональній хвилині пам’яті за загиблими у Другій світовій війні. Учасники урочистостей схилили голови і згадали усіх, кому не судилося пережити Другу світову війну, хто похований у братських могилах по всіх світах, хто загинув у нацистських катівнях, гестапівських таборах і сталінських ГУЛАГах, хто віддав свої життя, захищаючи право українців жити у незалежній державі, зупиняючи російську агресію на сході України у сьогоднішній час.