На Кіровоградщині засудили начальника відділення «Укрпошти» за привласнення грошей

Гайворонський відділ Новоукраїнської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення в судовому розгляді кримінального провадження за фактом вчинення злочину у бюджетній сфері.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, за обвинуваченням начальника міського відділення поштового зв’язку Центру обслуговування споживачів Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» у привласнені бюджетних коштів.

В ході судових слухань прокурором доведено що обвинувачена вчинила привласнення, розтрату чужого майна, яке перебувало у її віданні та підроблення офіційного документа, таким чином заволодівши бюджетними коштами на загальну суму понад 22 тисячі грн.

Ульяновський районний суд, особу визнав винною за ч.1, ч.3 ст. 191, ч.1, ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді 5 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади на підприємствах державної сфери власності строком на 2 роки.

Одночасно, за наявності кількох обставин, які пом’якшують покарання, та з урахуванням добровільного відшкодування завданого збитку, засуджену звільнили від відбування покарання з встановленням випробувального терміну тривалістю 2 роки.