Кропивничан запрошують долучитися до Олімпійського пробігу

У ці дні щороку спортивна громадськість Кропивницького разом з українською та міжнародною спільнотою відзначає Олімпійський день, метою якого є пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

З цієї нагоди 07 червня у Кропивницькому відбудеться спортивно-видовищний Олімпійський день. Організаторами свята виступають обласне відділення НОК України, управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Розпочнеться спортивне свято о 8.00 на стадіоні «Зірка» з реєстрації учасників масового оздоровчого пробігу. Організатори наголошують, що для участі у забігу обов’язково необхідно мати дозвіл від лікаря. А вже о 8.45, щоб учасники забігу гарно розігріли м’язи, для них проведуть масову руханку. І о 9.00 оздоровчий забіг стартує від стадіону “Зірка” і вулицями Челюскінців — Шевченка — Велика Перспективна приведе на площу Героїв Майдану, де на учасників Олімпійського дня чекатиме нагородження.

Кожен учасник Олімпійського дня отримає сертифікат за підписом президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха, а наймолодший, найстарший учасники та спортивні сім’ї будуть відзначені спеціальними призами.

Запрошують всіх шанувальників здорового способу життя до участі в Олімпійському дні!