На вулиці Ельворті у Кропивницькому починають монтаж конструкції тунелю

Реалізація проекту реконструкції проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої арки в залізничному насипі входить у найвідповідальнішу стадію – монтаж конструкції тунелю.

Про це йдеться на сайті міськради.

Від 06.00 ранку 30 травня через станцію Кропивницький припиняється рух потягів і спеціальна техніка розпочинає прокладку тунелю і монтаж металевої гофрованої труби.

— Ми плануємо ввести в експлуатацію реконструйовану арку до вересня, а точніше до Дня міста, — відзначив Олександр Мосін. – Вага гофрованого тунелю складає 80 тонн, його елементи скріплюють сім тисяч болтів, кожен з яких має чітко визначене навантаження. Завершені також всі необхідні лабораторні дослідження грунтів і щебеневої суміші. Будемо намагатися спочатку виконати роботи і відкрити для руху транспорту хоча б одну смугу, а вже потім завершити ремонт іншої. Але спочатку нам ще треба виконати значний обсяг робіт з облаштування під дорожнім полотном нових інженерних мереж водопровідно-каналізаційного господарства.

По завершенні реконструкції транспортне навантаження на вулиці Ельворті і Левитського буде суттєво зменшене, переконаний Олександр Мосін. Вулиця Левитського матиме одностоpонній pух від вулиці Коpоленка. Транспорт же по вулиці Ельворті в напрямку Новомиколаївки рухатиметься до Братиславської і повертатиме на вулицю Василя Нікітіна, по якій, після капітального ремонту, буде організований також односторонній рух до вулиці Короленка. Таким чином дороги будуть розвантажені, що значно покращить, як транспортне сполучення віддалених мікрорайонів з центром, так і якість пасажирських перевезень в обласному центрі загалом.