20 ОСББ обласного центру долучилися до проекту «Сусідська варта»

У Кропивницькому до проекту «Сусідська варта» вже долучилися більше 20 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про це йшлося на спільній нараді поліцейських та представників громади, повідомляють у СК поліції Кіровоградської області.

У заході взяли участь т.в.о. начальника підрозділу Дмитро Кравченко, заступник начальника відділу Сергій Сухопар, начальник сектору дільничних офіцерів поліції Олег Петров, співробітники патрульної поліції, управління протидії наркозлочинності, голови ОСББ та ЖЕО.
На початку наради було обговорено основні напрямки роботи щодо попередження злочинів, створення безпечного простору, встановлення взаємної довіри між працівниками поліції та громадянами.

Присутнім було доведено, що саме проект «Сусідська варта» є унікальним у плані спільного оперативного реагування на протиправні дії, що відбуваються на території об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, із боку громади та правоохоронців. Крім того, він підвищує правову свідомість населення, усвідомлення необхідності співпраці та тісної взаємодії з поліцією.

Так, з початку січня місяця поточного року до проекту вже долучилися 24 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, завдяки встановленим відеокамерам, було розкрито чимало квартирних крадіжок, пограбувань та крадіжок із транспортних засобів.

Спільне піклування місцевих жителів про благоустрій території та безпеку житла у кінцевому результаті приводить до зменшення злочинних проявів.

Під час заходу також було обговорено основні питання, які турбували місцевих мешканців, зокрема паркування автомобілів біля під’їздів будинків, порушення тиші, крадіжок із підвалів, боротьби з наркозлочинністю.

Наприкінці наради головам ОСББ «Переможець-21» та «Ізумрудний» було вручено таблички з написом «Тут діє сусідська варта».