На Кіровоградщині засудили антиукраїнського Інтернет-агітатора

На Кіровоградщині за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України засудили проросійську Інтернет-пропагандистку.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

Оперативники обласного Управління СБУ встановили, що переселенка з Луганщини розміщувала на персональній сторінці одній із заборонених російських соціальних мереж антиукраїнські матеріали. Жінка виправдовувала російську агресію проти нашої країни тапопуляризувала терористичні організації «Л/ДНР». Крім того зловмисниця закликала до порушення територіальної цілісності і зміни конституційного ладунашої держави та агітувала застворення на території південно-східних областей України так званої «Новоросії».

Правоохоронці викрили пропагандистку наприкінці минулого року. Під час обшуків за місцем її проживання на Кіровоградщині вилучено мобільні пристрої з матеріалами, які підтверджують протиправну діяльність.

Олександрівський районний суд Кіровоградської області визнав жінку винною у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.110 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді трьох років.