До Кропивницького їде «Людина з табуретом» (ТРЕЙЛЕР)

Команда фільму представить стрічку та розповість історію її створення.

Показ в Кропивницькому відбудеться 11 травня у приміщенні Креативного ІТ-простору KOWO за адресою пров. Василівський, 10, 5 поверх.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили організатори заходу.

Команда фільму представить стрічку та розповість історію її створення.

Початок події о 20:00. Квитки будуть у продажі з 23 квітня.

«Людина з Табуретом» I «Human with a Stool» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів.

У фільмі показано останню, четверту подорож до Тихого океану, що тривала рік. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни.

Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою. Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.

Цей фільм — для всіх, перед ким постає щоденний вибір між бажаннями та обов’язками. Хто замислюється: їхати з України чи залишатися, бути непомітним чи говорити про себе вголос, відступати чи докладати зусиль всупереч обставинам. Цей фільм — для кожного, хто має мрію.

Унікальну музику до «Людини з табуретом» написали Марко й Тарас Галаневичі – музиканти гуртів ДахаБраха та OY sound system, а також гурти Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа. Магічну анімацію казок різних народів та графічне оформлення виконала українська анімаційна студія RIDNI Animation.