У березні субсидіанти області отримають 158,4 млн гривень «живими» коштами

На Кіровоградщині у березні «живими» коштами здійснять 92971 виплату субсидій за лютий.

Загальна сума складе понад 158 мільйонів 410 тисяч гривень, про це йдеться на сайті ОДА, інформують Новини Кіровоградщини.

Середній розмір субсидії в області – 1703 гривні.

За інформацією директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олександра Догарова, усю організаційну роботу щодо виплати субсидій готівкою в області виконано. Посадовець звернув увагу субсидіантів, що відтепер не буде обов'язкової частки сплати – за спожиті послуги необхідно сплачувати в повному обсязі після отримання субсидії готівкою.

Субсидії пенсіонерами розпочнуть виплачувати з 4 березня разом із пенсією. Понад 26 тисяч субсидіантів-пенсіонерів отримають гроші через відділення «Укрпоштою», а близько 36 тисяч – на діючі рахунки через 22 банківські установи.

Субсидіанти, які не є пенсіонерами, почнуть отримувати готівку з 12 березня через відділення «Ощадбанку». Отримувачам субсидії, які вже є клієнтами «Ощадбанку», кошти перерахують на рахунки автоматично. Усі інші отримають повідомлення про грошові перекази, після чого одержать готівку у відділеннях «Ощадбанку» і матимуть змогу відкрити карткові рахунки, на які у подальшому надходитимуть кошти субсидії.