Громадська рада при Добровеличківській РДА просить перейменувати область на Центральноукраїнську

Члени громадської ради при Добровеличківській райдержадміністрації проголосували за рішення клопотати перед громадською радою при облдержадміністрації розглянути питання про перейменування області на Центральноукраїнську та залучити до цього процесу громадські ради при інших райдержадміністраціях регіону, на своєму засіданні 10 січня.

Про це повідомила голова ради Катерина Ковальська, пише CBN.

За її словами, клопотання підтримали усі присутні члени громадської ради району.

– Це люди, які, зокрема, представляють дві найпотужніші громадські організації – профспілки навчально-виховного об’єднання і центральної райлікарні, – уточнила Катерина Ковальська і додала, питання про перейменування області також обговорювалося з громадою.

Голова громадської ради Добровеличківського району підкреслила, розглядалося три варіанти назви – Інгульська, Кропивницька і Центральноукраїнська.

– Зупинилися на двох – Кропивницькій і Центральноукраїнській. Але ми обрали Центральноукраїнську, бо Добровеличківка є центром України… Все прекрасне повинно починатися з центру. Більше того, назва Центральноукраїнська буде більш привабливою, на нашу думку, для інвесторів, – прокоментувала голова громадської ради.

Катерина Ковальська зауважила, свою думку громадська рада оформила у протокольне рішення і передасть його громадській раді при облдержадміністрації.

Громадська рада при Добровеличківській райдержадміністрації утворилася торік у жовтні.

Нагадаємо, раніше перейменувати область на Центральноукраїнську закликав заслужений працівник транспорту України, колишній гендиректор авіакомпанії «Урга» Леонід Шмаєвич.

У листопаді Верховна Рада з третьої спроби підтримала перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку.